PURSEBLOG soruyor: Yağmur veya kar hiç çantanızı mahvetti mi?

Hafta sonu, bir pediküre giderken yağmur fırtınası vardı. Givenchy Antigona’ımı kaptım, çünkü önceki birkaç gün boyunca kullandığım çantaydı ve hızla arabaya gittim. Tırnak salonundan yaklaşık 50 metre park etmek zorunda kaldım, bu yüzden çantamla yağmurda koşmam gerekiyordu. Salona girdim, cilamı seçtim ve koltuğumu yakaladım. Torbamı oturttum, baktım ve anında bu kadar korkunç bir his hissettim – yağmur hafif pembe Givenchy Antigona’nın etrafında mavi iz bıraktı.

Torbayı da sildim, çünkü yarı sırlı bir keçi derisi olduğu için, yağmurda iyi yapmalı; Bir su birikintisine düşürdüm gibi değil. Solmayacaklarını umarak çantamın etrafındaki alanlara bakmaya devam ettim. Endişelenmeye başladım; Kalıcı ise ne yapacağım? Çantam yıkılmış mı? Harika haber: Yaklaşık 30 dakika sonra çantam normale döndü.

Tahmin ettiğiniz gibi, yanımda yağmur veya karda yaşadığım birçok çantam var ve daha önce hiç gerçekleşmedim. Çantalarıma gerçekten iyi davranıyorum, ancak çantalarımla o kadar nazik olan biri olmak istemiyorum ki, onları tam olarak nasıl güzel tutacağına inanmak için çok daha fazla zaman harcıyorum.

Yağmurun çantamda uzun vadeli bir iz bırakmadığı için şanslıydım, ancak ilk etapta gösterilen izler konusunda şaşırdım. Çektiğim resimler iPhone’umdan, bu yüzden harika değiller, ancak işaretlerden korktuktan sonra bir fotoğraf çekmem gerektiğini anladım. Pembe Antigona’mla ilgili son derece garip şey, yağmurun torbaya çarpması, lekeli, açık mavi bir renk göstermeye başladığı ve her yerde bir hastalık gibi yayılması. Mavi renk probleminin torbada kullanılan orijinal boya ile ilgiliydi; Açıkçası, etrafta dolaşan soluk pembe bir keçi yok (bu sevimli olsa da), ancak hala böyle bir şey görmedim. Çantam iyi bir şekilde iyileşti, ancak şok oldum ve beni düşünmemi sağladı: Herhangi bir çantanız yağmur veya karla mahvolmuş bir çanta mı var?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *