Bir Jimmy Choo Yılan Çantası

ile Bronx Hayvanat Bahçesi Kobra’ya saygı gösterin İnternette bizim kadar çok zaman geçirirseniz (akıl sağlığınız için, umarız), kesinlikle duydunuz Bronx Hayvanat Bahçesi’nden zehirli bir Cobra kaçtı ve şimdi New York şehrinin çoğunu eğlenceli ve korkutuyor. Kimsenin yılanın nereye gittiği hakkında bir fikri yok, ancak şimdi kendi komik Twitter hesabı var ve Charlie Sheen’in internet meme du jour olarak yerini aldı. Bronx Hayvanat Bahçesi Cobra şimdi tüm kazananları yapıyor, Bay Sheen.

Bu küçük wastrel’i kutlamanın tek bir yolu var ve hayır, bir yılan derisi çanta ile değil. Bu muhtemelen onu üzecekti ve eğer zehirli bir kobra ile karşılaşırsanız, yapmak isteyeceğiniz son şey duygularını incitmektir. (Ya da daha da kötüsü, onu yakalamak ve zevkli bir akşam çantasına dönüştürmek istediğinizi düşündür.) Hayır, bayanlar, Jimmy Choo Candice Süet Süet debriyajının yardımıyla değerli taşlarındaki Bronx Hayvanat Bahçesi Kobra’yı ölümsüzleştirmeniz gerekiyor. Sanırım burada bir yerlerde “yılan büyüleyici” bir pun var.

Zaten sürüngen takılar için bir şeyim var ve bu da koleksiyonumda, genellikle bilezik şeklinde birkaç kristal kaplı yılan içeriyor. Bu kavrama, el çantalarımı kostüm mücevher saklamama bağlamanın bir yolu olarak bana hitap ederdi, ancak bir yılan olarak görünüşünün en iyi eşzamanlılığı mem kültürünü ele geçirdi. Bazı zarif Manhattan butiklerinde, çok akıllı sosyalistlerin aynı şeyi düşündüğünden ve şimdi bu kavrayışı satın aldığından eminim. Umarım yılan yakında bulunur, böylece bu kavrama, vintage bir bükülme ile normal bir akşam çantasına geri dönebilir. Net-a-Porter üzerinden 1595 $ karşılığında satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *