Victoria Beckham Lookin incelebilir

Çoğu zaman bir ünlü üzerinde rastgele bir gönderiye ihtiyacım var- bu benim için bir ‘düzeltme’. Victoria B.’nin bu kadar ince göründüğü nedir? Tahminimce bazılarınız doğal olduğunu söyleyecekken, diğerleri (benim gibi) günde 5 kez, dengeli yemekler yediğine katılmayacak. Her neyse, Brooklyn’i (yine de arkadaşının elini tutarak) okuldan alıyordu – bu bana gittiğim okulları hatırlattı ve elbette geçen gün güzel bir şekilde bir araya getirildi.

Beckham’lar son zamanlarda oğullarının yüzünü yıllıktan çıkarma istekleriyle oldukça yaygara yaptı. Sonuçta, oldukça tehlikeli.

Ünlü çifti David ve Victoria Beckham’ın en büyük çocuğu, ebeveynlerinin isteği üzerine resmi bir okul fotoğrafından boşaltıldı. Altı yaşındaki Brooklyn’in yüzü, Beckhams’a giden kopyalar hariç, fotoğrafın her versiyonunda gri bir leke aldı. Bir halkla ilişkiler danışmanı Jose Nguyen, İngiliz gazetesine Pazar günü şunları söyledi: “Beckham, müdüre başkalarının oğlunun yüzünü görmesini istemediğini ve ben insanlara bu isteklere uymaları talimatını verdiğini söyledi.” İspanya’nın Madrid kentindeki özel Runnymede Koleji’ndeki diğer öğrencilerin ebeveynleri karardan memnun değil ve bazıları adımın Brooklyn’in zorbalığa neden olabileceğine inanıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *