Off-Whites ve Nötr Derler bu hafta ünlülerle

Sanki ipucu gibi, ünlüler beklenmedik bir şekilde keten blazerler, yaz elbiseleri ve tüm sofistike gardırop zımbaları için uber parçalanmış denim kısa şortları değiştirdiler. yaz ile. Bu ünlü çanta toplanması da aynı şekilde son derece viseral, yaz zamanı renklerin yanı sıra dokulara sahiptir: beyazlar, açık griler, çarşaflar ve dikişli deriler. Markalar da bu hafta çok daha lüks; Hepsi Hermès, Saint Laurent ve Dior ve Moschino’dan tek, garip bit müzik kutlaması girişi.

Chrissy Teigen
Valentino Timsah Kilit Çantası
Saks aracılığıyla Valentino alışveriş
Ben bir tür serseri Chrissy, geçen haftadan itibaren hacimli kıvırcık saç stilini zaten attı. Tam burada, Beverly Hills’te öğle yemeğine gidiyor, kaya fırlatılmış Valentino çantasıyla tamamen açılan keten bir blazer kullanarak.

Emmy Rossum
Christian Dior kadını Dior Bag
Keten blazerler şimdi LA idealinde oldukça şık görünüyor. İşte Emmy Rossum, aynı şekilde Beverly Hills’de klasik, açık gri bir kadın Dior.

Jessica Alba
Proenza Schouler PS1 POUCH BOAD
Bu arada, Jessica Alba, 4 Temmuz hafta sonu boyunca diğer yarım para Warren ile Malibu’da titreşerek tespit edildi. Altın donanımlı sevimli bir beyaz Proezna Schouler PS1 torbası getiriyor.

Jourdan Dunn
Moschino oyuncak ayı çapraz gövde çantası
Farfetch.com aracılığıyla 525 $
Moschino’nun insanların sevdiği veya nefret ettiği nispeten kutuplaşan markalardan biri olduğunu anlıyorum. Çoğunlukla, markanın yaptığı zany şeyler gibi, ancak Jourdan Dunn’ın oyuncak ayı crossbody’den özellikle memnun değilim. Bir müzik kutlaması için uygun bir seçenek gibi görünse de (Londra’daki kablosuz kutlamada), Teddy zaten yaklaşık beş kez çamaşırhanede gibi görünüyor. Bu çanta için ne olursa olsun, çok fazla.

Julia Louis-Dreyfus
Hermès Steve Messenger Çantası
İşte Julia Louis-Dreyfus, LAX’a dalgın görünüyor. Güzel, nötr Hermès messenger çantası getiriyor. Eğer benim gibi, Hermès’in çok daha fazla unisex stillerine aşina değilseniz, bir süredir bu “Steve” çantasının açıkça olduğunu keşfetmek için şok olabilirsiniz.

Maria Shriver
Hermès Birkin
Beverly Hills geçen hafta All Stripes ünlüleriyle dolup taşıyordu. İşte Maria Shriver, çok sayıda Birkins’ten birini getir. Maria “sadece Birkins” ünlülerimizden biri olabilir. Aksine yeterli kanıtımız yok.

Salma Hayek
Saint Laurent Betty Taşıma Çantası
Barneys aracılığıyla 1.950 $
İşte Saint Laurent Erkekler Bahar 2016 şovuna kocası Francois-Henri Pinault tarafından Saint Laurent Men’in Bahar 2016 şovuna giriyor. Saint Laurent de dahil olmak üzere, çantalarımız hepimiz seven markalara kazanılmış bir ilgi oranı var. Salma, büyüleyici ve sevilen görünümlü Saint Laurent Betty getiriyor.

Victoria Silvstedt
Alaïa lazer kesim tote
Alaïa’yı net-a-porter aracılığıyla alışveriş
İsveçli model/aktris/şarkıcı/TV karakteri Victoria Silvstedt yakın zamanda Saint Tropez’de muhteşem, nötr deri Alaïa Tote ile tanımlandı. Hayır, bu bir resim çekimi değil. Bu sadece onun tropik tatilinden zevk alan biri. Victoria, kalıcı bir boşluk belirtisinde var gibi görünüyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *