Bir çanta, iki yol: Nancy Gonzalez Büyük Timsah Tutma

Büyük bir siyah debriyajdan çok daha esnek bir çantaya inanamıyorum. Yaşınız ne olursa olsun, sağlıklı bir üst düzey dozun yanı sıra, gündüz ve gece kullanılabilecek bir çantanızın yanı sıra karışıma egzotik bir cilt ekleyin. Genellikle gardırobunuza en temel çanta bile nasıl çalışacağınızı tam olarak öngörmek zordur, ancak özellikle gündüz kullanımı için yasal bir seçim olarak bir bekletme (hatta büyük bir tane) düşünmeye eğilimli değilseniz. Nancy Gonzalez Big Crocodile debriyajından biraz yardım alarak, size düşünce için biraz yiyecek sunmak için buradayım. Ya da, belki de tam buradayım. Bu seçeneklerden herhangi biri konusunda rahatım.

Çanta
Nancy Gonzalez Büyük Timsah Debriyajı: Bu son derece biraz açıklama yapmalıdır. Siyah, son derece esnek bir renktir ve büyük bir tutuş sahibi olmak için son derece faydalı bir şekildir. Birisi için birçok etkinlikte (belki de alışverişin yanı sıra) kolumun altında tutmayı umursamıyorum ve bunun gibi bir çanta özellikle gündüz etkinlikleri için uygun – örneğin bir öğleden sonra düğün. Tabii ki, karanlıktan sonra benzer şekilde moda görünüyor. Net-A-Porter ile 1850 $ karşılığında alın.

Gün
Akne Tortid Piled Saten Tank: Yaz aylarında siyah aksesuarların kullanılması için çok önemli olan, kıyafetinize parlak renk ve hafif malzemeler eklediğinizden emin olmaktır. Bu macenta üstü, neredeyse her türlü cilt tonuna karşı inanılmaz derecede moda görünüyor ve tercih ettiğiniz hırka veya blazer altında hızlı bir şekilde ofise uygun olacak. Bükülmüş kayış ince ama modern bir detaydır. 200 $ karşılığında net-a-porter ile alın.
Alice + Olivia Eric Pant: Yaz için bir çift hacimli beyaz keten pantolondan çok daha fazla abartılı bir şey var mı? Kesinlikle hiçbir şeye inanamıyorum. Sadece yaz için hava koşullarına uygun olmakla kalmaz, aynı zamanda parlak renkleri patlatırlar ve güneş parladığı sürece çeşitli koşullarda ve ayarlarda kullanılabilir. 253 $ karşılığında Shopbop ile alın.
Felsefe Di Alberta Ferretti Yüksek Topuklu Ayak Bileği Sargısı Sandalet: Şekillerini vurgulamak için uygun bir çift platformu olmayan bir çift akan, geniş bacaklı pantolonunuz olamaz. Ahşap topuk, debriyajın rengi ile koordineli olan siyah deriye rağmen ayakkabıyı yaza uygun tutar. Bunlar, binlerce farklı kıyafetlerle bir kez daha kullanacağınız ayakkabı türüdür – neredeyse özellikli çanta kadar esnektir. 620 $ karşılığında Shopbop ile alın.
Lee Angel Etienne 18 Strand Kolye: Kim olduğunuzu, nereye gittiğinizi ya da ne giydiğinizi umursamıyorum: Temel kıyafetler ifade mücevherlerine ihtiyaç duyar. Dokuların yanı sıra desenlerle delirmediğiniz sürece, bazı bling ile geliştirilemeyen bir topluluk yoktur, bu da dahil. Elbette, üst ve pantolon son derece güzel, ancak bunun gibi muazzam, pozitif bir kolye attığınızda, her şey bir sonraki seviyeye alınır. Shopbop ile 155 dolara alın.
Alexis Bittar Big Lucite Bangle: Bu inanılmaz çağdaş bileklik, “ifade takıları” kategorisine girer, ancak metal bir bilezik kadar görsel alan almayacak, diğer devasa parçalarla mücadele etmeyeceğini gösteriyor Bu kıyafete dahil ettiğim moda takıları. İşler birlikte çalıştığında harika değil mi? Bergdorf Goodman ile 495 $ karşılığında alın.

Akşam
La Small S Düzensiz Jersey Elbise: Tam olarak nasıl sevdiğim bu elbiseyi nasıl seviyorum, yolu saymama izin verin: Bu, büyük cilt renklerinde iyi işler üzerinde iyi çalışabilen öngörülemeyen ama çarpıcı bir renk, asimetrik örtme muhteşem, dikkat çekici forma fırfır Arkada, uzun süredir yeterli ve neredeyse her türlü yaştaki bir hanımın onu giyebileceği kadar yüksek kesim. Kısacası, daha erken olmasa da hemen bir tane almak istiyorum. Bu elbise için bir olay keşfedeceğim. Net-A-Porter ile 1480 $ karşılığında alın.
Ranjana Khan İpek Petal & Bead Küpe: Asimetrik bir boyun giyecekseniz, lütfen rekabet eden veya kesen bir kolye takmayın. Elbiseyi berbat ediyorsun. Bunun yerine, saçınızı koyma ve kesinlikle üst düzey küpeler giyme şansını çekin. İlgi çekecekler, insanları sadece büyüleyici boyun çizginizi değil, aynı zamanda sevimli yüzünüzü fark etme olasılıklarını daha yüksek hale getirecekler. Saks ile 390 dolara alın.
Fendi Cinderella Pist Platformu Sandalet: Beni bu Lucite şey hakkında duy. Bazı insanları striptizci topuklu ayakkabılara inandırdığını anlıyorum, ancak Fendi bunu kesinlikle tapamaya yardımcı olamadığım güzel, kadınsı, bayan benzeri bir yöntemde yaptı. Lucite’i platformla sınırlamak ve ayakkabı, seksi ve seksi arasında en iyi dengeyi vurduğundan, topuğu standart bir malzemeden çıkarmak için mantıklı bir şekilde seçtiler. Bu durumda, ayakkabının gövdesini oluşturan örtme, elbisenin yapısını gösterdiği için özellikle uygundur. Saks ile 1140 dolara alın.
Roberto CavalLi Swarovski Serpent Bilezik: Bu belirli yılan bileziğinin renkleri çevre dostu elbise ile gerçekten iyi çalışır, ancak bu, hiçbir şeyi gerçekten tercih edebilecek türden bir parça: nötrler, parlaklar, desenler. Gece, gece, her neyse. Hayvan manşetlerimi moda mücevher koleksiyonumda herhangi bir şey giydiğimden çok daha fazla giyiyorum ve insanlar bana düzenli olarak bana benzer bir şey alabileceklerini soruyorlar. İşte buraya gidiyorsunuz – müjdeyi genişçe geniş, çocuklarıma yay. Net-A-Porter ile 675 $ karşılığında alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *