Dulberry Bayswater

Dulberry Bayswater: Çok sayıda dut hayranı tarafından tercih edilen uzun zamandır ve bir şekilde çok sayıda zamanın bir tartışma getirdiği bir çanta.

Bayswater bir Hermes Birkin’e benziyor mu, bir kuşkin gibi görünmek, neden bir birkin istiyorsanız bunu satın alırsınız, bu bir kopya mı? Bu sorulardan her birinin her biri, bir avuç insanın yanı sıra bir avuç insan tarafından ayırdı, ancak dulberry bayswater bir zımba parçası olmaya devam ediyor.

Açıkçası, benzerlik basitçe bu, bir benzerlik. Dut Bayswater bir zımba parçası, çift üst kolları olan kolay bir kara torbadır. Bununla birlikte, bu çantaya daha az bir yapı var, birkinden daha çok gevşek göründüğü gibi hissediyor. Ve o zaman olduğu gibi, diğer el çantası fiyatlarına kıyasla 900 doların altında olan fiyat var. Tüm dut çantaları, bu benim favorim, her zaman oldu.

Böylece duder vs hermes tartışması. Bir tasarımcının bir başkasını taklit ettiğini hissettiğimi söyleyen bir niteliğim yok, ancak benim için bu durumda değil. Birkin’e karşı koyun yazısına göre, ne düşünüyorsunuz?

Web aracılığıyla 850 $ için bir Porter satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *