Balenciaga, Perşembe Cuma Tote

İlk Hermes’in en son yıldızıdır (ve daha fazla Hermes dava açıldıkları için daha fazla Hermes), sonra Chanel ve şimdi Balenciaga – Tote Company Perşembe Cuma günü Cuma günü görünüşe kadar tatmin olmayacak gibi görünüyor Güneşin altındaki her ünlü el çantası (Hermes tarafından yapılan herhangi bir şey hariç, çünkü, bilirsiniz…) Perşembe Cuma günü Tote Çantası birlikte ölümsüzleştirildi. Bu, doğal olarak “Moto” denir. Akıllı.

Perşembe Cuma günü Chanel Tote için bir takım elbise haber duymadım, muhtemelen bir Chanel çantasını tasvir etmek için açıkça ima edilmesine rağmen, fotoğrafta açık bir marka yoktu – birbirine geçen C kapanışından veya kelimesinden yoksundu “ Chanel ”tote üzerinde herhangi bir yerde. Bu yüzden marka müdahale etmeye çalışmadıysa, muhtemelen Balenciaga bu çantanın üretimini de durdurmak istiyorsa şanssız; İmza donanımına ve tasarımına rağmen, bir Balenciaga motosiklet çantasının dışında açık bir marka yok.

Düşünmek için gel, muhtemelen bu tote’un Louis Vuitton versiyonunu görmedik – LVMH sadece tüm lüks holdinglerin en davası değil, aynı zamanda en çok tanınan Vuitton çantalarının hepsi monogram tuvalinde, üreme bunlardan bir takım elbiseyi gerçek bir slam dunk haline getirecekti. Bu çantalarla ilgili fikriniz hiç yumuşadı mı? Benimki biraz var, çünkü sadece açıkça hiçbir yere gitmiyor gibi görünüyorlar. Başından beri hayran mıydın? Hala dehşete düştün mü? Bize bildirin, ya da seçerseniz, bu çantalardan birini thufri.com üzerinden boyuta bağlı olarak 35-95 $ karşılığında alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *