Chanel kalp torbaları beni kalp şeklindeki cüzdanlara

satıyorlar. Modeller, Chanel’in ilkbahar / yaz 2022’deki piste yürüdüğünde, gövdelerinin karşısındaki farklı şeker renklerinde kalp şeklindeki çantalarda kalbe şeklindeki çantalarla birlikte, moda hayranları dikkat çekti. Bir bütün olarak, bir bütün olarak ’80’lerin yanı sıra’ 90’ların nostalji için bir ODE’di, çantalar, eğlenceli olarak da benzer şekilde, sezonun göze çarpması kesinlikle kalp şeklinde küçük çantalardı.

Bu ilk kez Chanel bizi bir kalp çantasıyla sundu. Aslında, marka ilk önce 90’lı yıllarda sırayı tanıttı, bu da Virginie Viard’ın onları evin geçmişine bir ODE’dir. Louis Vuitton, Celine, ve Saint Laurent gibi markalar aynı şekilde oyuna yeni değil, ancak bu ilk kez kalp şeklindeki çanta kavramına kadar ısındığım zaman.

Kalp torbaları bu sezon

Chanel kalp torbası, sezonun en çok aranan parçalarından biridir, bekleyenler geçen Ekim ayında isimleri almaya başlamak için söyleniyor. Bu ay, mağazalarda fırlatılan çantalar, hem de onları tercih ettiğimiz moda kadınlarımızda hem de IRL olarak gördüklerini zaten gördük. Kalp torbasının TPF’de kendi adanmış bir ipliğine bile sahip, birçok Chanel hayranı, SA veya hatta bir satıcıdan birini keşfedememektedir.

Bir kemer çantası ve ayrıca bir jeton çanta çantası dahil olmak üzere birkaç farklı varyasyon vardır, ancak tekrarlanan tercih edilenler, 5,500 ABD doları için perakendiren kalp torbası gibi görünmektedir. Black gibi nötr ve beyaz, pembe gibi pembe gibi ilkbahar / yaz sezonu için mükemmel (hayallerimin çantası!) Kalp torbalarındaki detayların ilgisi, kuzu derisinden hazırlanmıştır, simetrik olarak yer alan elmas kapitone ile birliktedir. Son dokunuş, sonunda metalik bir CC kalbiyle donatılmış bir deri fermuar çekimidir.

Ne düşünüyorsun? şirin ya da senin için de şık?

Chanel kalp çantası
chanel ile

5,500 $

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *