Celeb Bag oyunu bu hafta ek güçlü

Celeb Bag oyunu bu hafta ek güçlü

Her şeyden önce, son yıldız çantamızın gizli çantasını belirlememize yardım etmek için muhteşem ziyaretçilerimize sahne. Biz sonsuza dek kolektif çanta anlayışının yanı sıra bilgelik için de #deseniz. (Ciara bir Ralph Lauren konteyner çantası getirdi, bu arada, alışveriş merkezinde açıkça yeterli zamana mal değiliz.) Bu hafta Chloé, Céline, Chanel ve Hatta çok daha fazla Ralph Lauren. Buradaki tek sır, bu çantalardan birinin önce kişisel koleksiyonunuzda sihirli bir şekilde görüneceğidir.

Caitlyn Jenner
Max Mara Whitney Bag
Matchesfashion.com aracılığıyla 1.150 $
Caitlyn Jenner kısa bir süre önce, geçen baharda ilk kez yapılan Max Mara-Whitney Müzesi ortak çantası olan kahverengi deri Max Mara Whitney çantasıyla Malibu’da bir Starbucks bırakarak tanımlandı.

EJ Johnson
Hermès Birkin
İşte EJ Johnson, Los Angeles’ta takılmanın yanı sıra, tercih ettiği Birkins’ten biriyle tüm cinsiyet beklentilerini rasgele meydan okuyor. (P.S. EJ Johnson’ın birçok çantası kesinlikle var.)

Pamela Anderson
Bottega Veneta Cabat Bag
Neiman Marcus aracılığıyla bottega veneta alışveriş
Paps kısa bir süre önce Pam Anderson’ı büyük bir dokuma Bottega Veneta çantasıyla NYC’de manzaraya doğru yöneltti. Pam, Pam’in perde arkası resimlerinin yanı sıra orijinal Pamela Anderson şiirinin de sahne arkası resimlerini içeren günlük tarzı ortaklık olan yeni kitabını tanıtmak için basın turları yapıyor. EVET.

Reese Witherspoon
Chloé Drew Bag
Saks aracılığıyla 1.950 $
İşte gülümseyen bir Reese Witherspoon, Los Angeles’ta kendi hizmetine bakmanın yanı sıra, şimdi idealini kullandığı her şeye sahip olmak istediğim gerçeğe dikkat etmiyor, bu sevimli siyah Chloé’nin beyaz borularla çekiliyor. Cidden, Reese, bu Deets’e ihtiyacım olacağım.

Riley Keough
Céline geleneksel kutu çantası
Bu, Doğu Köyü’ndeki aktör Jake Hoffman (Dustin Hoffman’ın oğlu olan!) İle takılıyor. Riley, bir çift denim ile bir beklediğinden çok daha iyi görünen muhteşem bir kırmızı Céline geleneksel kutu çantası getirir.

Sofya Richie
Chanel Stingray çocuk çantası
Sofia Richie’yi kıskanmıyorum. 17 yaşında ve gerçekten de aktif olarak spot ışığına mahkemeye çıkmıyor (biraz tasarım yapsa da), ancak paps neye benzediğini anlıyor ve yine de ona uyuyor. Her türlü durumda, tam burada, sadece Batı Hollywood’daki Fred Segal dışında hayatını çevrimiçi yapmaya çalışıyor. Çarpıcı bir Chanel Stingray çocuk çantası getiriyor.

Tina Knowles
Ralph Lauren Ricky Bag
Neiman Marcus aracılığıyla 2.500 $
İşte Kraliçe Bey’in annesi Tina Knowles, görkemli siyah deri Ralph Lauren Ricky ile Beverly Hills’teki bir güzellik salonuna gidiyor. Bayan Knowles, pantolondaki olağanüstü zevkinize iltifat etmek istiyorum.

Winona Ryder
Marc Jacobs Antonia Bag
Marc Jacobs’u Saks aracılığıyla alışverişe
Son olarak, NYFW’den son bir kerelik bir kerelik: Winona Ryder, Marc Jacobs Show’dan bir Marc Jacobs Antonia çantasıyla sabah otelini NYC’de terk ediyor. (Grafik tişörtündeki mesaj trajik bir şekilde kalıcı olarak gizlenir.… Eğlence, belki?) Hakkında bir şeyler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *