Bir Kendall + Kylie el çantası için 450 dolar ödüyor musunuz?

Bir Kendall + Kylie el çantası için 450 dolar ödüyor musunuz?

Kendall ve Kylie Jenners’ın yakın zamanda başlatılan ayakkabı hattını duymuş olabilirsiniz, uygun bir şekilde Kendall + Kylie; Gençlik odaklı (ama ucuz değil) koleksiyon, Nordstrom ve Neiman Marcus da dahil olmak üzere bazı büyük perakendecilere indi. El çantaları, özellikle onları çok seven iki kız kardeş için karışımda göze çarpan bir şekilde yoktu, ancak bu çok daha uzun sürmeyecek: Kadınların Giyim Daily, sonbaharda, kız kardeşlerin çantaların Neiman Marcus ve Saks gibi mağazalarda çıkacağını bildiriyor.

Birçok lisanslı ünlü moda çizgisi, kitlesel pazar fiyat etiketi için hedef, ancak Kendall + Kylie hattındaki kıyafetler ve ayakkabılar gibi, çantalar “çağdaş” çantalarla çok daha uygun bir fiyat aralığını işgal edecek: için 75 ila 450 dolar, için Croc damgalı deri ve baldır saçları gibi malzemelerde debriyajlardan daha odalı gün çantalarına kadar değişen şekiller. Racked’e göre, Brooke Small Satchel olarak adlandırılan yukarıdaki çanta 295 dolara perakende satış yapacak. Karşılaştırma için, bu Rebecca Minkoff ve Botkier gibi markalarla kabaca karşılaştırılabilir.

Jenner kız kardeşleri tasarımcı tarzında zevkleriyle iyi bilinmesine rağmen, çok genç fan tabanları, fiyat aralığının üst ucundaki çantaları, onları karşılayabilecekler için daha az ilginç hale getirebilir. Piyasadaki kadınlar, birkaç yüz dolara mal olan bir el çantası için kadınlar, kendileri bilinçli hissetmeden Kendall ve Kylie’ye stil ilhamı için bakanlardan biraz daha yaşlıdır, bu da çantaları, Kylie’nin uygun fiyatlı fiyatlı daha sert bir satış haline getirebilir (ve kötü şöhretli hızlı satış) dudak kitleri.

Çanta haklıysa, Kendall + Kylie markalı bir çantaya birkaç yüz dolar harcadığınızı görebiliyor musunuz, yoksa etiket sizi kapatır mı?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *