Ünlüler Gaga ile Paskalya ve Kutlama’yı kutlarken, Dior & Çok Daha Fazlası

Ünlüler Gaga ile Paskalya ve Kutlama’yı kutlarken, Dior & Çok Daha Fazlası

Paskalya Pazarından Fantastik Çantalar Bahar Bag İzleme için Prime Time. Ünlüler, tıpkı birçoğumuz gibi, Paskalya Pageantry’de süpürülürler ve en yakın mezhepsel olmayan Kaliforniya megachurch kapılarını karanlıklaştırmak için aktarılabilirler. Demek istediğim, tüm Kardashian hanesi Paskalya Pazar günü birlikte kiliseye gider, yüksek sesle ağlamak için ve en iyi Kardashian’a kadar her biri, çok bin dolarlık bir çanta ile donatılmıştır. Bu yıl, özel bir Hollywood bonusu olarak kadın Gaga, 30. yaş gününü Paskalya Hafta Sonu’nda kutladı; Bu iki olay arasında, çanta ihtiyaçlarımız büyük olasılıkla haftanın geri kalanı için sıralanmıştır. Zevk almak.

Brendi
Céline Phantom Bagaj Tote
Brandy kısa bir süre önce bu muhteşem, ince çizgili céline Phantom Bagaj tote ile LA’da bir Lakers oyununa gitti. Her zaman tamamen bu Céline tarzının üzerinde olduğuma inanıyorum, o zaman da çizgilerle görüyorum.

Diane Kruger
Chanel küçük kapak çantası
Diane Kruger’in Manhattan’da derinlemesine gitme girişimleri çılgınca başarısız oldu. Biraz çita baskısı ve Chanel her zaman size sağlayacak, Diane.

Kendall Jenner
Balenciaga küçük şehir çantası
Balenciaga aracılığıyla 1.325 $
İşte Kendall Jenner, California Mahalle Kilisesi’ndeki Fam ile hizmetlere giderken yıllık “Paskalya Diaframı” geleneğini canlandırıyor. Bir çeşit Kenzo özelleştirilmiş kayışla donatılmış küçük bir Balenciaga getiriyor.

Khloé Kardashian
Hermès Birkin
Ve işte Khloé aynı hizmete gidiyor ve küçük kız kardeşlerine Paskalya’nın tam olarak ne kadar doğru yapıldığını gösteriyor. (Eğer bir disket şapkası giymeyecekseniz, neden rahatsız?) Paskalya opsiyonu, tüm beyaz topluluğuna tamamen eşleşen küçük bir beyaz birkin.

Lana del Rey
Loeffler Randall eyer çantası
Shopbop aracılığıyla 395 $
Lady Gaga, geçen hafta sonu 30. doğum gününü LA’daki No Name Club’da kutladı. Tahmin edebileceğiniz gibi, gülünç bir şekilde yıldızlarla dolu bir olaydı, ancak Lana del Rey bu güneş öpücüğü deri loeffler Randall eyer çantasıyla gözümüze yakalandı.

Lisa Vanderpump
Chanel geleneksel flep çantası
Lisa Vanderpump da aynı şekilde Gaga’nın B-Day’e (arkadaş olduklarını anladınız mı?) Glitter-Logo’n Chanel geleneksel flep çantasıyla gitti. Lisa’nın, rutin blazer serisinin yapmayacağı ekstra özel etkinlikler için özel, ışıltılı bir kutlama blazerine sahip olmasından memnunum.

Rihanna
Dior Diorever Tote
Ayın başında Megs, Dior’un en yeni çantası Diorever ile tamamen çanta oyununun üstünde olduğunu açıkladı. Ancak Megs’in bakış açısına dolaylı olarak güvenmiyorsanız (ve yapmalısınız), Rihanna’nın onayıyla çok daha fazla ikna olabilirsiniz. Tabii ki, bu kadınlardan biri esasen diorever’i tanıtmak için ödendi. (Spoiler: Megs değil.)

Taylor Swift
Louis Vuitton Küçük Malle debriyajı
Son olarak, işte T-Swift küçük bir Louis Vuitton kavrama getirirken Los Angeles’ta Sushi Roku’dan çıkarken takım üyesi Lorde ile. Kadınlar gerçekten Gaga’nın 30. doğum günü partisine (tahmin ettiniz) yollar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *