Prada, geleneksel bir şekle eğlenceli, gündelik bir çantaya

, çantanın kendisiyle aynı malzemeyle iç içe geçmiş bir zincir kayışına sahip minyon kapitone bir flep torbası haline getirir, sadece Chanel’i düşünmemek zordur. Prada baskılı zincir omuz çantası hemen kafamdaki ilişkiye neden olmadı. Aksine, ilk düşüncem “Ooh, güzel baskı” idi.

Bu çantayı sevip sevmediğiniz, muhtemelen Girly veya geleneksel olarak güzelin aksine, Prada’nın her zaman keskin ve ilginç olan ünlü desenlerini sevip sevmediğinize bağlıdır. Böyle bir çantayı bir gardıroba sığdırmasını ne kadar zor olursa olsun, onları seviyorum. Daha sıcak aylarda, sanırım bunu gerçekleştirebilirim.

Desen takdiri kişisel zevke göre oldukça değişir, bu nedenle yukarıda gördüğümüz şeylerin göreceli değerleri konusunda bana katılmamanız muhtemeldir. Ve bu iyi, çünkü ne kadar çok insan hoşlanmazsa, sonunda satışa çıkma şansı o kadar büyük ve satın alabilmem için satışa çıkmam gerekiyor. Mümkün olduğunca bu çantanın tadını çıkarın, deri olmayan bir şey için neredeyse bin dolar ödemiyorum, bahar beyazlarımı ne kadar ladin edebilsin. Neiman Marcus üzerinden 980 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *