Louis Vuitton Kadın Cruise 2022, iyimserlik ve neşeli renkleri gösteriyor

Louis Vuitton Kadın Cruise 2022, iyimserlik ve neşeli renkleri gösteriyor

Moda şovlarının keyfi geri döndü ve Nicolas Ghesquière, Louis Vuitton Kadın Cruise 2022 koleksiyonunu bu hafta başlarında yeni bir kasabada göstermekle ilgili olarak hayal kırıklığına uğratmadı. Cergy-Pontoise. Ortam, geç sanatçı Dani Karavan’ın anıtsal bir şaheseri olan Paris yakınlarındaki Ax Majeur’da fütüristik bir 2 mil pist ile tasarruf etti. Geri dönme gezinti, huzurlu ve unutulmaz bir ortamda gururlu, olumlu görünümleri gösteren hoş bir ütopya. Defilenin zevkinin yanı sıra büyüklüğü de hissedilse de, insanların istiflerinden yoksun olduğu için hala farklıydı, ancak bu, gelişimin en güzel pasaportlar olduğunu göstermek için geri döndü. Sınırsız ve ücretsiz olun.

Çantalara gelince, Coussin, Pont 9 ve küçük Malle yeni renk yollarında ve farklı yorumlarda güncellendi. Dokunma malzemelerindeki tıknaz (çıkarılabilir) zincir kayışları ve farklı renk yolları, çantaları bir seyir hissi için güncellemek için ev silüetleri ile eşleştirildi.

Koussin tam burada kalacak (kişisel olarak sevdiğim bir çanta) ve büyüleyici bir mor seçenek, mücevher yeşili ve beyaz monogram ile siyah varyasyonun yanı sıra tıknaz kırmızı zincir kayışında gösterildi. Büyük zincir kayışı çantayı vurgular ve önemli bir açıklama yapar, ancak çantayı biraz tonlamak için iyi bir şekilde çıkarılabilir.

Pont 9, ev için geleneksel bir seçim olmaya devam ediyor ve pistten aşağı inen birkaç farklı versiyon var. Beyaz halat zinciri ile anlaşma, bu torbaya 1854 monogram ile eşleştirilmiş denizcilik bir dokunuş sağlar. Ghesquière, 1854 monogramını pembe ve farklı çantalardaki mavi deri detayları dengeleyen daha hafif bir gölgede (oldukça düşkünüm) restore etti.

Gerçekten harika bir çok renkli patchwork çantası ve aynı zamanda taze ve açık pembe ile aynı zamanda iyi gömülmemiş hobo tarzı torbalar ve aynı zamanda geleneksel bir LV monogram seçimi ile birlikte 1854 monogramı da vurgulayan mavi deri tonları var. Louis Vuitton Cruise 2022’nin bir parçası olan çantalar sayıca geniş değildi, ancak gerçekten güçlü bir koleksiyon – gerçekten de çok sevdiğim ve birçoğunuzun kabul edeceği gibi hissettiğim bir koleksiyon.

Louis Vuitton’un Cruise 2022 şovunu burada izleyin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *