100 blogcu pembe midilli için birleşiyor

100 blogcu pembe midilli için birleşiyor

Çok sayıda insan Ekim ayında sonbahar ve Cadılar Bayramı başlamasıyla ilişkilendiriyor. Çok daha da önemlisi, aynı zamanda meme kanseri farkındalığı ayıdır. Bu yıl, Polo Ralph Lauren Vakfı’nın bir parçası olan Pink Pony Fonu’nun 10. yıldönümünü kutluyor. Ralph Lauren ve Polo Ralph Lauren, 20 yılı aşkın bir süredir meme kanserine karşı mücadeleye güçlü bir şekilde adanmışlar ve tanınmış Pembe Şerit’in kendi versiyonu, polo oyuncu simgesini Pink Pony kampanyasına atıyor.

Farkındalığı artırmak ve davayı desteklemek için 100 blogcu ile bir araya geldim. Meme kanseri farkındalığı kalbime ve birçok herkesin kalbine yakın ve değerlidir. Bu kampanya aynı zamanda 1 Ekim – 21 Ekim tarihleri ​​arasında CharityBuzz.com’da yayınlanacak ve gelirlerin% 100’ünün Pembe Pony Fonu’na fayda sağlayacağı bir açık artırma içeriyor. Ayrıca, otomatik olarak 10 $ bağışlamak için Pinkpony’ye 501501’e mesaj göndererek girişime de katılabilirsiniz. Ayrıca Ralph Lauren Online adresinden Pink Pony’den eşya satın alabilirsiniz.

Bu kampanyaya dahil edilen 100 blogcuun bir parçası olmaktan çok memnun oldum! Kampanyadaki 100 blogcunun hepsine göz attığınızdan emin olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *