Hermes.com’un

garip, müthiş dünyası, zaman zaman, dünyanın en büyük markalarının web sitelerinde stokladığı daha az bilinen ürünlerden bazılarına bir göz atmayı seviyoruz. Kalemlerden şişmanlara, beyaz şarap hesaplamalarına kadar, Hermes her zaman bu şık küçük parçalarda mükemmelleşmiştir ve markanın kesinlikle koleksiyonlarını tamamlamak için satın aldığı her şeyi yakalayacak kadar adanmış bir takipçisi vardır. Bu parçaların çoğu, bir Birkin’e kıyasla nispeten düşük fiyat noktaları nedeniyle yeni müşteriler için harika bir giriş noktası oluşturuyor.

Diğer zamanlarda, bu beklenmedik parçalar çok daha abartılı: Örneğin, yukarıda görselleştirilen 2.000 dolarlık sallanan at bebek hediyesi. Ya da hem çocuklar hem de yetişkinler için uygun olarak etiketlenmiş bir boyama kitabı! Hermes’in boyama kitabı yaptığını biliyor muydunuz? Ben yapmadım ve henüz var. Ve gerçekten, bu sadece yüzeyi çiziyor – atlamadan sonra hermes.com’un midesinde derinden en sevdiğimiz on bulguya göz atın.

Hermes Les 4 Mond Boyama Kitabı, belki de Hermes site-digging’imden en sevdiğim bul. Verilen görüntülerden, onu kibirli bir Fransız sürrealistine dönüştürmeye çalışıyorsanız, bir çocuğa verilecek en iyi şey gibi görünüyor. Hermes aracılığıyla 140 $.

Kestanen pahalı kokulu mumlar lüks bir tuhaflık değil, bu yüzden ilk başta Hermes Fleurs d’Dienne mumunu geçmişte hareket ettim – kokulu olmadığını fark edene kadar. Yine de güzel bir fincanda… Hermes aracılığıyla 280 dolar.

Hermes’in kokulu mumlarda eksik olduğu şey, Hermes Vetiver kokulu çekmece astarlarında telafi eder. Bu şekilde, iç çamaşırlarınız bile bir Fransız lüks evi gibi kokabilir. Hermes aracılığıyla 50 $.

Ve elbette, Hermes sallanan at. Oymalı kayından yapılmış ve 2000 $ ‘dan çalar – oldukça bebek hediyesi. Hermes aracılığıyla 2000 $.

Hermes Elements poker seti, bir kutu buzağı deri ve çınar ile kaplı 300 Hermes poker cips ile birlikte gelir. Belki de en son ahbap hediyesi. Hermes aracılığıyla 6100 $.

Doğal olarak, Hermes poker kartları olmadan Hermes poker oynayamazsınız. Hermes aracılığıyla 85 $.

Hermes Elephant King Beach Havlusu’nun büyüleyici olduğunu ve bir çeşit istiyorum dediğimde tamamen şiddetli oluyorum. Hermes aracılığıyla 550 $.

Öte yandan, sahilde bir gün geçirmekten bir sürüş seçmeyi tercih ederseniz, Hermes Tic Tac Spurs hızınız çok daha fazla olabilir. Hermes aracılığıyla 910 $.

Hermes damat kararlı kova, görünüşte binicilik bakımı için kullanılması amaçlanmıştır, ancak bahse girerim, bir iç tasarım parçası olarak yeniden geçerse harika görünecektir. Hermes aracılığıyla 750 $.

Tabii ki, evrenin kendine saygılı bir ustası, hermes Paperole porselen kül tablasında sıkıca söndürülmeden gününü bitirmez. Hermes aracılığıyla 650 $.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *