Alexander Wang’ın spor ayakkabı çantaları bugün beklemediğim şeylerde izleyicilerini

Alexander Wang’ın spor ayakkabı çantaları bugün beklemediğim şeylerde izleyicilerini

keşfetmiş gibi görünüyor: Alexander Wang, dün web sitesinde son derece gerçek, spor ayakkabı esintili bahar 2015 pist çantalarının son derece kısıtlı bir ön siparişini kullandı , hepsi 1.000 $ aralığında fiyatlandırılan üç çanta yanı sıra, birkaç saat içinde tamamen siteden gitti. Bugün daha önce belirttiğimiz gibi, moda topluluğunun yenilik parçaları için susuzluğu şimdi neredeyse doyumsuz gibi görünüyor.

New York’ta iki hafta önce Wang’ın Bahar 2015 pistinde yer alan çantalar, tam koleksiyonun kısıtlı bir baskı göz önünde bulundurdu. Çantalar hakkında ilk bestelediğimizde, insanlar çok iyi etkilenmediniz, aynı zamanda markanın tipik maliyet aralığının üst ucunda olduklarını anladığınız için görüşlerinizin değişmediğine dair bir varsayımla bahse girerim .

Size hassas maliyetler ve tasarım adları hakkında çok daha fazla bilgi veriyorum, ancak yakalamak için ele aldığım bu resim için tasarruf edin, çantalar belirgin satışlarından sonra siteden temizlendi. Spor ayakkabı çantası aç kitlelerin geri kalanı, önümüzdeki yılın başlarında sunulduğundan bu yana koleksiyona kadar beklemek zorunda kalacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *