Balenciaga Şehri, ideal Balenciaga çantasını bulmak için hiç bitmeyen arayışımı bildiğiniz askeri yeşile

Balenciaga Şehri, ideal Balenciaga çantasını bulmak için hiç bitmeyen arayışımı bildiğiniz askeri yeşile

gidiyor? Bizi Twitter’da takip ederseniz (şimdi bunu yapın), avın bittiğini bileceksiniz. Aslında, nihayet olanı bulan ben olmaktan ziyade, beni çantaya şaşırtan Vlad’dı. Aktif olarak katıldığım bu BBAG avı üzerindeki sürekli endişeyi ve gerginliği ortadan kaldırdı ve sadece işi yaptı. Aslında, denesem daha iyi bir kombinasyon seçemezdim. Çantam, hiç düşünmediğim bir donanım kaplamasında Balenciaga’dan çok bahsettiğim bir renk: gül altın.

Size bir şey söyleyeyim, Balenciaga çantalarındaki gül altın donanımı glam’ın ideal dokunuşu. Yeni çantamla ilgili her şey önümüzdeki hafta gelecek, ancak şimdilik gözlerimin şu anda takılı kaldığı başka bir seçeneğim var, Balenciaga büyük şehir, gül altın donanımı ile.

Şimdi size gül altın donanım aşkımı hatırlatmadan bir BBAG gönderisiyle asla olamazsınız. Gül gölgesinin yapışkan ve ucuz görüneceği konusunda önceden düşünülmüş bir fikrim vardı, ancak bu oldukça aksine. Renk ince ama göz alıcı. Ve yüksükler (evet, annem donanımı BBAGS yüksüklerinde aramaya başladı ve benim için de sıkıştı) daha derin bir kalay tonu. Bu, birbirine eşleştirilmiş iki farklı renk değişkeni ile bırakır ve yarın yokmuş gibi çalışıyorlar.

Büyük şehirde bu kremsi-taupe-yeşil gölgeyi tamamen kazıyorum. Bildiğiniz gibi, bu çantalar bukalemun gibidir, bu yüzden önce bizzat kontrol etmek isteyebilirsiniz. Barneys aracılığıyla 1.795 dolara satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *