Dkny zinciri çift flep crossbody çantası

Dürüst olmak gerekirse, zaman zaman bazı çanta çizgilerini unuttuğumu keşfediyorum. DKNY bunlardan biri. “Büyük markalara” çok daha sık inanıyorum. Ama daha iyisini yapmaya çalışacağım söz veriyorum. DKNY bunun gibi çantaları çalmaya devam etmesi gibi, muhtemelen biraz daha kolay akılda tutmaya meyilli olurdum.

Elbette, gerçekten * DKNY zinciri çift flep crossbody çantasıyla ilgili özel bir şey yok, ancak gerçekten sevdiğim bir şey var. İnanmaya gelin, kendimi gerçekten sağlanan bir çantayı bu kadar çok sevdiğime parmağımı koyamadığımı keşfettiğimi düşünerek bir süre geçti. Meydan okumayı memnuniyetle karşılıyorum.

Bu sabah net-a-porter’ı incelerken kendimi bu çantaya sabitledim. Daha önce de bahsettiğim gibi, neden bu çanta gibi olduğumdan% 100 emin değilim. Belki de çantanın yaydığı genel basit çekiciliğe sahip bir şey vardır. Renk hafif, ana hatları ince ama her şey birlikte en iyi uyum içinde çalışır. Gümüş tonlu zincir döşemesinin yanı sıra torbanın her iki tarafındaki kapitone katlanmış flepleri gerçekten seviyorum. Kahverengi saten astarına ek olarak birkaç iç cep vardır. Sanırım, her şeyden çok daha fazlası, bu giyerken gerçekten çok sevimli görünebilecek çanta türü. Net-a-Porter ile 325 $ karşılığında alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *